وبینار روانشناسی چیست؟

کلمه “وبینار” ترکیبی از “وب” و “سمینار” است. وبینار رویدادی است که به طور مجازی برگزار می شود و به طور انحصاری توسط مخاطبان آنلاین برگزار می گردد. این امر آن را از رسانه ویدیویی مجازی متمایز می کند. سایر اصطلاحاتی که به عنوان گزینه های وبینار استفاده می شوند ، رویداد وب ، سمینار آنلاین ، پخش وب ، سخنرانی در وب و رویداد مجازی هستند.
شرکت کنندگان وبینار ها را از طریق کامپیوتر ها ، رایانه شخصی ، تبلت یا تلفن هوشمند دنبال می کنند و به لطف زیر ساختهای صوتی و تصویری می توانند تصاویر و صداها را آنلاین ببینند و بشنوند. علاوه بر تصاویر ویدئویی ، اسلاید های پاورپوینت را می توان پخش کرد که به صورت همگام با بقیه ارائه ها اجرا می شوند. همچنین می توانید از قابلیت ضبط صفحه استفاده کنید که به شما امکان می دهد یک برنامه یا وب سایت به بینندگان خود نشان دهید.

وبینار روانشناسی فارگو

وبینار نوعی ارتباط یک به چند است: یک مجری یا سخنران می تواند از یک مکان واحد به یک گروه بزرگ و خاص از بینندگان آنلاین دسترسی پیدا کند. بدین صورت تعامل در طی یک وبینار می تواند بسیار قدرتمند باشد. به ویژه هنگامی که تعداد زیادی شرکت کننده دارید، ابزارهای هوشمند برای هدایت این تعاملات ضروری هستند. از این رو ، یک وبینار روانشناسی فرصت های مختلفی برای تعامل و ساختارهای روانشناسی محیا می کند.

وبینارهای فارگو

  • همه وبینار ها
  • وبینارهای گذشته