مرکز مشاوره روانشناسی سروهانا

مرکز مشاوره روانشناسی سروهانا

مرکز مشاوره روانشناسی سروهانا مجموعه‌ای است با سابقه در فرآیند درمان افرادی که در مواجهه با مشکلات روزمره نیاز به کمک حرفه‌ای دارند. این مرکز مشاوره متشکل از چند زیرمجموعه دیگر است که همه‌گی در زمینه سلامت روان فعال‌اند. این زمینه ها در سه محصول خلاصه می‌شوند: فارگو (مشاوره آنلاین)، هانا (اپلیکیشن بازی کودک) و بهروان (دوماهنامه روانشناسی) محصولاتی هستند که در کنار این مرکز مشاوره مشغول به فعالیت‌اند (برای اطلاعات بیشتر روی هر محصول کلیک کند).

بهترین موقع برای مراجعه به روانشناس چه زمانی است؟

داشتن مشکلات متنوع، موضوعی مشترک بین ما انسان هاست. هر روز ممکن است با بحران جدیدی روبه‌رو شویم که لازم است راهکارهایی متنوع را برای حل و فصل آن ها به کار بگیریم. این طبیعت زندگی همه ماست که هربار بعد از برگزاری جشن پیروزی برای مشکل تازه پشت سر گذاشته، باید برای بعدی ها آماده شویم؛ اما قدرت سازگاری همه ما یکسان نیست. گاهی بحران ها برای روان فرد هضم نمی شوند و حتی از همسالان و خانواده و اطرافیان نزدیک هم کاری ساخته نیست.

مراجعه به روانشناس یا استفاده از تجربیات؟

انگار کمی فاصله نیاز است تا زندگی مان را مرور کنیم و نقطه شروع جدیدی برای مشکلات کهنه انتخاب کنیم. این همان نقطه ای است که روان شناس با دانش حرفه ای و تجربی خودش برای زندگی ما سرنوشت ساز می شود. اگر بخواهیم خلاصه بگوییم: شاید همیشه و برای هر مشکلی نیاز به روان‌شناس نباشد و با حلقه ارتباطی نزدیکان و خودمان بتوانیم مشکل را پشت سر بگذاریم؛ اما زمانی که شگردهای قبلی شکست می خورند، بهتر است که از متخصص کمک بگیریم.

مرکز مشاوره روانشناسی سروهانا

چرا سروهانا را انتخاب کنیم؟

تمام تلاش ما در این است که در بخش هایی حاضر باشیم که می دانیم مشکلات مراجعین در آن بخش ها پُررنگ‌تر است و افراد در آن حوزه ها نیاز به خدمات حرفه‌ای جدی‌تری را احساس می کنند. روان شناس های سروهانا در یک یا دو حوزه متخصص‌اند و همین ویژگی منحصربه‌فردی است که باید از یک مرکز مشاوره خوب انتظار داشته باشیم.

دپارتمان های سروهانا

در نگاه کلی، مرکز مشاوره و روانشناسی سروهانا متشکل از سه دپارتمان در حوزه های کودک و نوجوان، زوج درمانی و مشاوره فردی است. در هر دپارتمان روانشناس هایی حضور دارند که مرتبط با تخصص آن هاست. این روند در اپلیکیشن مشاوره و روان‌شناسی آنلاین فارگو نیز به همین ترتیب رعایت شده است. هر یک از این سه بخش خود به بخش های کوچک تری تقسیم می شود تا بتواند طیف گسترده تری از درخواست های مراجعین محترم را پوشش دهد.

مرکز مشاوره روانشناسی سروهانا

در چه حوزه‌ هایی می توانیم از سروهانا مشاوره بگیریم؟

اختلالات اضطرابی، افسردگی، وسواس، زوج درمانی، پیش ازازدواج، تروما و آسیب های روانی، مشکلات رفتاری در کودکان و بزرگسالان، بازی درمانی کودک، مهارت های فرزندپروری و… نمونه ای از حوزه های متنوع سلامت روان است که سروهانا در آن ها به صورت حرفه‌ای مشغول به کار است.

یک جلسه مشاوره در سروهانا چگونه است؟

اول از هرچیز با شماره های ما در مرکز مشاوره و روان شناسی سروهانا تماس می گیرید. همکارهای ما در مجموعه سروهانا به شما در انتخاب بهترین روان شناس متانسب با موضوع درخواست‌تان کمک خواهند کرد. بعد از آن، روز و ساعت مشخصی با شما هماهنگ می شود تا اولین و مهم ترین قدم را برای تغیی خودتان بردارید. بعد از اولین جلسه، اگر از مشاور خود راضی بودید، می توانید وقت های آینده را با روانشناس خود رزرو کنید. اگر هم روان شناس مورد پسند شما نبود، نگران نباشید! برای مسئله شما همکارهای باتجربه دیگری هستند که حتما رضایت شما را جلب خواهند کرد.

مرکز مشاوره روان شناسی سروهانا

مشاوره آنلاین هم دارید؟

مرکز مشاوره روانشناسی سروهانا در کنار ارائه خدمات حضوری به مراجعین محترم، بستری آنلاین طراحی وا جرا کرده تا اگر به هر دلیلی ترجیح شما گرفتن مشاوره آنلاین بود، بتوانید به‌راحتی و باس سرعت مناسب به روان‌شناس خود دسترسی پیدا کنید. سروهانا در هر بستری، چه حضوری چه آنلاین، هدفی جز دسترسی آسان و به‌موقع به بهترین مشاور ممکن بای شما را دنبال نمی‌ کند. با ورود به اپلیکیشن فارگو می توانید از خدمات آنلاین سروهانا استفاده کنید. مشابه مشاوره های حضوری، حوزه‌های مختلف سلامت روان همراه با متخصص های هر حوزه، در این اپلیکیشن موجود است.

چطور وقت آنلاین رزرو کنم؟

برای وقت آنلاین کافیست اینجا کلیک کنید. از سایت فارگو نیز می توانید به روانشناس های مرکز مشاوره و روانشناسی سروهانا دسترسی داشته باشید. اگر نگران انتخاب درست روانشناس در فضای آنلاین و مجازی هستید، ما قبلا سعی کرده‌ایم تا این مشکل شما را برطرف کنیم: هر مشاور در پنل اختصاصی‌اش ویدئیویی مختصر از معرفی خود دارد که امیدواریم در فرآیند انتخاب شما، نقش موثری ایفا کند.

مرکز مشاوره روان شناسی سروهانا

تجربه حرفه‌ای جلسه مشاوره

اگر از بهترین مرکز مشاوره تهران می‌پرسیدیم که دلیل موفقیت شما چیست، چه پاسخی می گرفتیم؟ بدون شک یکی از جواب ها «روانشناس های متخصص در حوزه های مختلف» بود. هر مشاور یا روانشناس در یک یا نهایتا دو حوزه است که می تواند بهترین و موثرترین جلسه را برگزار کند و در حیطه های دیگر ممکن است نتواند به خوبی متخصص آن حوزه خاص، به مراجع خدمت رسانی کند . برای همین است که در مرکز مشاوره روانشناسی سروهانا تصمیم گرفته‌ایم تا از هر روان شناس در حیطه تخصص خودش دعوت به همکاری کنیم تا شما هم با خیال آسوده و رغبت بیشتری جلسات خود را پیگیری کنید.

خدماتی غیر از جلسه مشاوره هم دارید؟

با افتخار بله! از وبینارهای عمومی و تخصصی در حوزه سلامت روان گرفته تا اپلیکیشن بازی کودک و دو ماهنامه بهروان (مجله ای با محوریت موضوعی روانشناسی)، همه از تنوع خدمات ما در مجموعه سروهاناست. وبینارهایی که در سروهانا برگزار می شود سعی می کند که موضوعات گسترده و متنوعی را پوشش دهد تا علاقه مندان به علوم رفتاری و روان شناسی بتوانند پاسخ کنجکاوی هایشان را از روان شناس های ما بگیرند.

مرکز مشاوره روان شناسی سروهانا

آیا مشاورین سروهانا برای خدمات حرفه‌ای واجد شرایط هستند؟

تمام مشاورین حاضر در مرکز مشاوره روانشناسی سروهانا مدرک کارشناسی ارشد به بالا و از سازمان نظام روانشناسی کشور دارای کارت عضویت هستند. مرکز سروهانا قبل از جذب هر روانشناسی سعی دارد تا سلامت روانی و حرفه‌ای آن‌ها را به دقت بررسی کند تا خیال مراجع از انتخاب روان شناسش آسوده باشد.

هزینه جلسات مشاوره در سروهانا چگونه است؟

نرخ جلسات آنلاین ثابت است. شما برای هر جلسه مشاوره آنلاین 166 هزار تومان پرداخت می کنید؛ اما در مشاوره های حضوری نرخ جلسات با توجه به تحصیلات روان شناس و سابقه کاری و تخصص او متغیر است. با شماره های ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل تری درباره نرخ جلسات حضوری با روا‌ن‌شناس انتخابی تان به دست بیاورید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.